+371 67 869 900

Restorāns un Lobby bārs

Restorāns The Traveller – vieta, kur Jūs variet iegūt neaizmirstamus
gastronomiskus iespaidus unikālā un mūsdienīgā atmosfērā.

Restorāns The Traveller

Restorāns The Traveller –  vieta, kur Jūs variet iegūt neaizmirstamus gastronomiskus iespaidus unikālā un mūsdienīgā atmosfērā. Mūsu ēdienkarti rūpīgi izstrādājis mūsu šefpavārs, tā regulāri tiek uzlabota un papildināta ar jaunām idejām, lai sekotu jaunākajām tendencēm.

Mūsu personāls spēj organizēt mūsu restorānā brokastu bufeti līdz pat 85 cilvēkiem, organizēt lietišķas pusdienas vai vakariņas, nelielu lietišķu tikšanos, organizēt banketi vai svinības līdz pat 100 cilvēkiem vai vakariņas grupām līdz 85 cilvēkiem. Operatīvi reaģējot uz katra klienta vajadzībām, mēs piedāvājam plašu sezonas ēdienu klāstu un speciālus restorāna piedāvājumus, kuri ir izstrādāti īpašos gadījumos ar akcentu uz sezonalitāti un svētkiem, piemēram, Ziemasvētkiem vai Meteņiem. 

Restorāns The Traveller

Lobby Bar Work & Play

Baudiet unikālo atmosfēru darbam un atpūtai mūsu viesnīcas ērtā un eleganta dizaina. Mūsu Lobby bārs ir ideāla tikšanās vieta, kur Jūs varat strādāt, risināt lietišķus jautājumus, tikties ar saviem klientiem, tikties ar saviem draugiem neformālā atmosfērā, vai arī vienkārši pavadīt patīkamu vakaru, baudot mūsu īpašus sezonas kokteiļus, pasūtot ēdienu no mūsu à la carte ēdienkartes restorānā.

Lobby Bar Work & Play

Brokastis

Mercure Riga Centre aicina visus viesnīcas apmeklētajus un viesus baudīt izsmalcinātas brokastis mūsu restorānā The Traveller no plkst. 7:00 rītā. Bagāts karsto un auksto ēdienu klāsts zviedru galdā iepriecinās katru mūsu apmeklētāju. Brokastu atvērtajā virtuve varēsiet izvēlēties jau gatavos karstos ēdienus vai pasūtīt sev kaut ko īpašu.

Viesnīcas viesu ērtībai piedāvājam pasutīt brokastis numurā, iepriekš veicot pasūtījumu.

Mūsu brokastis pieejamas ne tikai mūsu viesnīcas viesiem, bet arī viesnīcas apmeklētājiem par papildus maksu – 15 euro no cilvēka.

Brokastis

Menu

Mercure Riga Centre
★★★★
Elizabetes iela 101, Centra rajons, Rīga, LV-1050, Latvia
+371 67 869 900
[email protected]